Marrdhnia e Luizit dhe Kiars, sht komentuar shum pr shkak se Luizi shihet shum i prfshir e Kiara m e ftoht, prandaj Luizi ka vendosur t distancohet nga Kiara pr ti dhn hapsir.

Ai gjithashtu, i ka thn Kiars se do pres q ajo t vij ta krkoj vet.

Kiara nga ana tjetr, e mori si kusht kt vendim t Luizit dhe i bri t qart se nga ana e saj, gjrat nuk do vijn shpejt.