Efi dhe Luizi jan izoluar s bashku n nj dhom brenda Big Brother-it, ku duhet t kujdesen pr nj beb. Nga ana tjetr, Kiara dhe Armaldo kan biseduar deri n ort e para t mngjesit pr kngtarin.

Kiara ia ka ndjer menjher mungesn, ndrsa maestro sht shprehur se pa Luizin, nuk ka kuptim Big Brother.

Armaldo: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin tani. Tani si tja bjm? Le t flasim drejt: Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin! Pik. Mbaroi. Nuk ka m dyshime. Ja ke pr t par ti kto dy dit q nuk sht ai, a do bhet? M thuaj me k mund t bj debat, me k mund t bj nj shaka, me k un mund t grricem? H m thuaj, m gjej nj

Kiara: Nuk ka