7 Janar 2022
11:48

Alfred Lleshi

Manchester City dëshiron një qendërsulmues për korrikun dhe Erling Braut Haaland është një prioritet kryesor për tregun e transferimeve të verës. Lamtumira e Ferran Torres, si dhe largimet e tjera do të ishte një mënyrë për të mbledhur burimet e duhura financiare dhe më pas për të nënshkruar me sulmuesin norvegjez. Për ta konfirmuar këtë ka menduar sot “The Athletic”.