Manjola Nallbani sht nj nga kngtaret m t njohura t skens shqiptare. Ajo sot feston ditlindjen dhe mbush plot 53 vje.

Ndonse vitet kan ikur, Manjola ka spikatur gjithmon pr linjat perfekte.

Sot ajo ka publikuar nj video nga pishina, ku shfaqet me bikini dhe me forma trupore.

Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje? Meqe na qellon ne 40 grade? Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes, ka shkruar kngtarja krahas videos.

Kujtojm q Manjola vazhdon t jet aktive n muzik edhe n ditt e sotme, gjithashtu dhe pedagoge n Universitetin e Arteve.