Marina Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura por edhe më të komentuarat.

Ajo tashmë është në pritje të ëmbël dhe çdo postim që ajo hedh në Instagramin e saj po bëhet kryefjala e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja edhe pse shtatzënë po duket më bukur se kurrë, e kuruar deri në detajin e fundit.

Së fundmi kanë rënë në sy disa foto që ajo ka postuar ku shihet më një fustan të ngushtë ngjyrë vjollcë e që po i ka shumë hije. /Kosovarja/