Armina Mevlani mbetet n qendr t vmendjes sa n tv ashtu edhe n rrjetet sociale. S fundmi ajo ka folur srisht pr raportin me Shklzen Berishn. Blogerja ka realizuar nj bashkbisedim me ndjeksit e saj ku dhe ka treguar sekrete nga njohja dhe plqimi pr Shklzen Berishn.

Armina ka treguar se sot ajo dhe Shklzen bjn sot plot 9 vite bashk duke treguar dhe cili sht sekreti q lidhja e tyre ka rezistuar kaq shum.

Q n momentin e par q e kam par jam trhequr pa e ditur fare kush ishteM pas me kalimin e kohs tek ai gjeta shum gjra ndajm t njjtat kndvshtrime pr jetn, na plqejn t njjtat rutina, jemi romantike, ndrrimtar, nse na l bashk kemi gjithmon dika pr t folur dhe koha kalon shum shpejt. Plotsojm njri-tjetrin gjithmon. Tek ai kam gjetur nj partner n do gj, ka shkruar Armina duke shtuar se pr partnerin e saj ajo ka pasur nj plqim pa e ditur fare se kush ishte.