Festa Qoqaj ka bërë emër përmes faqes së saj në Instagram ku aktualisht numëron më shumë se 270 mijë ndjekës.

Pra, ka një numër të madh admiruesish të pamjes, veshjeve dhe në përgjjthësi imazhit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja kosovare për një kohë ishte e pranishme edhe në televizion, ku prezantonte një emision showbizi, e ku gjithashtu dukej bukur, shkruan “Kosovarja”.

View this post on Instagram

A post shared by FESTA QOQAJ (@festaqoqaj)


Më nuk është pjesë e ekranit, ndërkohë që po shijon një lidhje dashurie me Bonart Ajvazin, djaloshin simpatik që njihet edhe si menaxheri i Yll Limanit.