Klodiana Shala, ka uditur opinionin publik, teksa ka zbuluar se partneri i saj sot sht n krah t Luiza Gegs, ku n nj intervist, ish-sportisja ka prmendur dhe mbshtetjen ekonomike q ka dhn pr kampionen e Europs, n fillmet e saja!

Luiza Gega ka folur pr raportin me Klodiana Shaln, historin e saj me trajnerin Taulant Strmasi.

Un e kam shprehur mbshtetjen q kam pasur nga Klodi n fillimet e mia, un e shihja si idhull se isha shum e re kur kam ardhur n ekip. Po kurr n jetn time nuk kam prmendur t mirat q kam br. Klodi ka pasur nj histori me trajnerin q sht mbyllur 11 vite m par, po kur dgjoi q nuk flitet mir pr nj njeri q ti ke jetuar aq gjat apo nuk e respekton pr trajnerin q ka qen, nuk m ka plqyer kjo pjes. Nuk m takon mua t flas pr kt, m duket si nj vmendje q duan t marrin njerzit kur nuk kan m t japin. Trajnerit nuk i ka ardhur mir kur Klodi ka folur n emisione t ndryshme, por puna flet. Kurr sm ka plqyer q ti prmendsh dikujt bukn, un kam pasur familjen suport. sht hera par q prmendem pr dika t till. Edhe nse ka dika kurr nuk bhem pjes e gjrave q nuk jan mbyllur, apo t futem n jetn e t tjerve, kush m njeh e di kt,– u shpreh Luiza.