Shkenda Dubova e humbi babain e saj Shaip Dubova në muajin shtator.

Lajmin për vdekjen e tij e dha këngëtarja përmes një postimi me një shkrim mjaft prekës në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo e ka kujtuar të ndjerin me një fotografi krahë tij ku duket se edhe i mungon.

Baba e bijë shihen të buzëqeshur e të lumtur në këto imazhe.

“Më mungon”, dhe një trëndafil ka qenë mbishkrimi që ka bashkangjitur artistja, që me këtë e tregon se dhimja ndaj tij ende është mjaft e ndjerë dhe vështir se mësohet.