Sot gruaja e këngëtarit Meda, feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë të saj, Meda u kujdes që përmes një postimi në Instagram, ta uroj me fjalët më të veçanta Luljetën.

“Urime ditlindjen njeriut me te dashur te familjes sime! Partneres se devotshme dhe bashkudhetares besnike ne rrugtimin e pandalshem drejt çdo suksesi. Nga zemra te urojme une Aldioni, Lorisi, Rejhana dhe Denisi edhe 💯 vite te lumtura @luljeta.pergjecaj”, ka shkruar Meda.