Njëra nga reperet që merr vëmendje të madhe tek publiku në qdo performancë.

Bëhet fjalë për Melinda Ademin, e cila është edhe njëra nga femrat me bujë më të madhe në showbizin shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë gjithë verës ishte aktive me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare, kështu kohëve të fundit ka qenë shumë prezente nëpër klube të ndryshme të Evropës.

Artistja ka marr vëmendje në një paraqitje gjatë koncertit të mbrëmshëm të mbajtur në Zvicër.

Në disa video të fansave 25-vjeçarja është kapur duke bërë ‘twerk’ derisa performon hitet e saj.


Ndërsa, kjo nuk është hera e parë që Melinda shfaqet në skenë duke bërë kërcime të tila pasi ajo shquhet për energjinë që ka për të dalë dhe kënaqur sa më shumë publikun dhe fansat.