Dhe, me postimin e fundit ajo ka zgjedhur të shfaqet provokuese, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje të shkurt, Melinda Ademi iu ka dhënë vëmendje tipareve të saj trupore teksa shihet e rregulluar edhe me makijazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Këngëtarja, ka zgjedhur të vesh një palë të brendshme të markës ‘Gucci’.

Ndryshe, Melinda mbrëmë ka qenë në mbrëmje muzikore bashkë me Nora Istrefin./Lajmi.net/