Melinda Ademi ka marrë vëmendje me fotot e fundit.

Rep artistja kosovare Melinda Ademi e cila është mjaft e dashur dhe personazh tejet i komentuar në mediat rozë ka tërhequr vëmendjen e publikut me fotot e fundit.

Melinda të cilën jemi mësuar ta shohim përherë me veshje ekstravagante, kësaj radhe ka vendosur të shfaqet me fustan të gjatë me gurë të çmuar.

Janë linjat trupore ato që e vënë në qendër të vëmendjes çdo herë, ashtu si në imazhet e fundit ku tregoi pasuritë trupore në fustanin e ngjitur për trupi.

View this post on Instagram

A post shared by MELINDA (@melindaademi)


Etiketa: