Melisa Lleshi është njëra ndër ish konkurrentet më të komentuara te emisionit “Përputhen”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një revoltim i saj kundrejtë kërcimtarit Albi Nako dhe prezantueses Erjona Rusi.

Në një emision për fëmijë kushtuar kërcimit me titullin “T’ka mami yll”, ku të dy këta të fundit janë juria, Melisa ka reaguar.

Një vajzë e cila ishte konkurrente në emision u bullizua nga Albi dhe Erjona, shkruan “Kosovarja”.

Ata e pyetën se a do të zgjidhte në mes kërcimit dhe ushqimit.

Kjo për disa nga njerëz ishte bullizuese.

Së fundmi ka reaguar Melisa me disa fjalë jo dhe aq të mira, por duke e mbështetur deri në fund vajzën e vogel. /Kosovarja/