Dhe më në fund i kanë përfunduar xhirimet dhe kështu do lansohet nesër, shkruan lajmi.net.

“Miamor”, mban titullin projekti muzikor i tyre të cilin e kanë punuar me videoklip dhe aludohet se do jetë hiti i verës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Ndërkohë, Noizy dhe Dhurata zbuluan se kënga do publikohet nesër në mesnate.

Përndryshe, të dy po i shijojnë projektet e tyre muzikore të cilat kanë qenë bashkëpunime dhe kanë rezultuar të jenë të suksesshme./Lajmi.net/