Milan e nis furishëm: Calabria shënon ndaj Atalantas në sekondën e 30-të (VIDEO)

milan-e-nis-furishem:-calabria-shenon-ndaj-atalantas-ne-sekonden-e-30-te-(video)

By

F.A.

Davide Calabria ka zhbllokuar sfidën mes Atalantës dhe Milanit në sekondën e 30-të.

. pic.twitter.com/nAxaVVVyuB

— C24H (@C24Hvideos) October 3, 2021

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!

Please enter your name here

You have entered an incorrect email address!

Please enter your email address here

Kontakti: [email protected]