Q pas hyrjeve t reja n shtpin e Big Brother Vip 2 jane krijuar dimanika t reja. Gjat dits s sotme, ndrsa Kristi ka qen duke ngrn, Olta dhe Qetsori e ngacmojn.

N bised e sipr mes batutave banort jan ankuar pr Kristin q nuk bn pun shtpie.

Luizi: Olta a mi lan ent, borxh me nj kamomil. Nj kamomil, nj larje.

Olta: Jo jo. Nuk bhet larja e enve me nj kamomil. Larjen e enve do e bj ai her tjetr.

Luizi: Pse moj Kristi jam un, q slaj ent.

Qetsori: Kristi, e sheh si tu sul tani

Luizi: Ej po ham pul pr her t fundit nga Sabiani

Sabiani: Mo lal mos ma ngacmo dhndurin