T gjith jeni n dijeni pr faturat e kripura t bifktekve dhe darkave t shtruara n restorantet e turkut t famshm, Nusret Goke, ku kto fatura dhe cilsia e ushqimit n restorantet e tij, e kan rnditur Nusretit n maj dhe e kan kthyer nj personazh mjaft t ndjekur dhe me pozit n t gjith botn.

T gjith dshirojn ta takojn dhe t bjn foto me t dhe kt s fundmi e ka arritur moderatori shqiptar, Ardit Gjebrea.

Ka qen vet Gjebrea i cili n llogarin e tij n Instagram, ka publikuar nj foto ku shihet krah fmijve t tij, Jonit dhe Ans dhe sigurisht dhe krah Nusret Goke.

Me fat kur t pret i zoti i shtpis, shkruan Gjebrea.