Morena Taraku vazhdon të gjejë mënyra se si të marrë vëmendjen e fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka ndarë disa fotografi në Instagram, në të cilat u shfaq e veshur me një këmishë të bardhë e xhinse të ngushta.

Këngëtarja u fotografua nga prapa teksa vuri në plan të parë të pasmet dhe tregoi se po punonte në biznesin e ardhshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Me ngritjen e temperaturave, Morena ka shtuar fotografitë atraktive në rrjete sociale, ku nuk heziton edhe të shfaqet gjysmë e zhveshur.

Sa i përket muzikës, Morena Taraku pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të re. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)