9 Janar 2022
14:08

Denis Hakanaj

Mediat portugeze kanë folur në orët e fundit për një interesim të barcelona-s për Bruno Fernandes.

Ylli i Manchester United e ka lexuar lajmin dhe e ka komentuar me një postim ironik në Instagram:

“Mos është vallë 1 prilli apo puna e dobët e zakonshme e gazetarëve?”, ka shkruar mesfushori.

Me pak fjalë, për yllin e Djajve të Kuq nuk do të ketë asnjë transferim në Katalonjë, të paktën për momentin…