Luizi u surprizua prmes nj video-mesazhi nga mbesat dhe motra e tij. Ai u prlot menjher dhe u shpreh se e ka marr shum malli dhe sht kurioz t di mendimin e tyre pr lojn e tij n shtpi.

Luiz: M ka marr malli kur ata m kritikojn pr dika, apo kur m vn n dukje nj gabim.

Pas video-mesazhit, Luizi u surprizua nga kunati i tij. Ai u shpreh se jan shum miq bashk dhe se Sokoli ka qen vlla dhe gjithka pr familjen e tij.