Bjordi sht nj tjetr banor q ia shprehu hapur Luizit, mendimin e tij sa i prket Kiars dhe raportit q ata t dy kan ndrtuar.

Teksa po rrinin n oborr, Bjordi i tha Luizit se at nuk e bind fare Kiara. Sipas mendimit t tij, Kiara ose e ka marr situatn n dor, ose nuk po din si ta menaxhoj kt situat, t krijuar mes saj dhe Luizit.