T martn q lam pas, Kejvina Kthella sht eliminuar nga produksioni i Big Brother Vip Albania pas dhuns fizike ndaj Luizit.

At mbrmje ajo nuk pranoi as t shkonte n studio pas daljes. Madje Kejvina deri m tani nuk ka pasur asnj reagim.

Mbrmjen e djeshme t gjith prisnin q modelja t ishte e pranishme n Prime, por kjo gj prsri nuk ndodhi.

Ndrkoh q ditn e sotme, Kejvina sht zhdukur nga t gjitha rrjetet sociale duke mbyllur do llogari t saj. Pas gjith vrrullit t komenteve,

mesazheve dhe uljes s ndjeksve, duket se modelja nuk sht n gjendjen e saj m t mir psikologjike dhe emocionale.

Nga ana tjetr, deri Kejvina ende nuk ka br asnj reagim apo dalje publike q pas dits s mart dhe nuk dihet nese do e beje ndonjehere.