Gjat javs Elvisi dhe Qetsori diskutuan pr opinionet e Zhaklins dhe Arbr Hajdarit lidhur me komentin q ata t dy bn pr vetullat e Antonets.

Zhaklin dhe Arbr kshilluan Elvisin dhe Qetsorin q t tregohen t kujdesshm kur bjn komente t tilla.

Elvisi: Un e di q nuk ka asgj personale. Gjeni nj fakt kur un e kam br nj gj t till.

Qetsori: Ne jemi ndjer t keqprdorur deri diku. U ndjem t ofenduar. N fund t fundit, duhet t kishim pasur nj tekst t filtruar. Ne na duket sikur ishte pak e padrejt.

Elvisi: Duke ditur ritmin e spektaklit, nuk e zgjata. Un prita t mbaronte aty diskutimi. Nuk jam ktu as pr t br loj, as pr t qen lojtar dhe kush m njeh e di si jam.

Arbr: Ti Qetsor ndaje mendjen, se prpara 4 vitesh n nj tryez, ke thn q ne jemi t menur, tani thua q nuk jemi. Un ty Elvis nuk t kam prmendur fare.

Elvisi: Jo, jo m ke prmendur.

Arbr: Je totalisht i lir t m hedhsh mua n gjyq. Por, m e rndsishme sht q t fokusohesh te loja.

Elvisi: Komenti pr hedhjen n gjyq, ishte emocionale.

Arbr: Nuk sht keq q ta marrim Big Brotherin, pr t dhn mesazhe dhe m vjen keq q ju e cilsoni veten si kavje. Ju jeni pr loj aty.

Elvisi: Un nuk jam pr loj.

Zhaklin: E para puns, ne nuk gjykojm por jam opinionet tona. Un nuk debatova as me Elvisin dhe as me Qetsorin. Kritikat q un jap, i jap sepse ju vlersoj. Kjo tregon se un ju ndjek, tregon se jam pas jush. Nuk m vjen mir q prgojohem. Un fola n grup, burra dhe gra. Nuk prmenda emra t prvetshm. Ne nuk ju kemi prmendur. E keni keqkuptuar.

Arbr: Ti njher thua ne jemi t menuar, tani del e thua gj tjetr. I keni dal pr zot ksaj loje, bjeni.

Qetsori: Ju keni pozicion kolltuku

Arbr: Ore, far problem keni me pozicionin ton. Hajdeni mo, uluni.

Zhaklin: Nuk e kemi prmendur ndonjher emrin Qetsor apo Elvis.