Luiz Ejlli sht kthyer n fenomenin dhe personazhin m t dashur t shqiptarve. Kngtari i njohur ka rrmbyer zemrat e t gjith njerzve dhe t gjith flasin pr t. Por Lui duket se ka edhe mbshtetjen e kolegve t tij, t cilt e ka shprehur simpatin e tyre pr t.

Por sot reperja Gjira Kajtazi duket se ka br nj gaf t lezetshme. Ajo ka postuar nj status ku shkruan se pr pak deshi e thirri bashkshortin e saj me emrin Luiz.

Gjira vetm pak dit m par sht rikthyer n muzik me kngn e saj On&Off dhe vite m par ka qen nj nga reperet e njohura n Kosov.

FOTO: