I kemi par n t njjtn bluze pr 2 dit, n nj krevat e tani ishte radha ti shihnim n nj dron. Sot, ndjeksit e Big Brother VIP Albania drguan nj dron q kishte foton e Luizit dhe Olts, dy rivalve t shtpis.

Ishte Olta ajo e cila pa dronin n qiell e nuk u prmbajt dot. Ajo brtiste n shtpi pr dronin q kishte ardhur, madje ia bri t ditur edhe Luizit. Ky i fundit, nuk u impresionua shum por vijoi t konsumonte ushqimin. Sipas Luizit, Olta po prfiton shum duke qndruar pran tij. Madje n fund, me ironi i tha se nse do drona t tjer, duhet t qndroj me t.

Olta: O Luiz, jemi ne t dy!

Luizi: E shfrytzoi bluzn Olta me dal n dron. Nuk i besohet, shihe Oltn. Hajde, ke qejf me dal n dron, hajde m rri afr mu. Olta, kush m rri afr mua vetm t mira ka.

Olta: Mbase e kan sjell dronin q ishte afr meje, apo jo, nuk funksionon ashtu.

Luizi: Trafikun ajror ti e di se kush e kontrollon.

VIDEO

@fansat..e..luizit..2023 #meluizinmeluanin #luizejlli #perjushqipe #albanian #fypviral #oltagixhari #topchannel #fypage #albania original sound – Gjith me Luizin