Një punonjës i një kompanie të taksive në fshatin Stallovë nën kërcënimin e armëve i janë grabitur armë dhe një telefon.

Kështu ka bërë të ditur policia e Kosovës në raportin 24 orësh, ku nuk raportohet për të lënduar.

“Viktima mashkull kosovar vozitës në një kompani taxi, ka njoftuar se dy persona të panjohur nën kërcënimin e armës i kanë grabit para dhe telefonin celular”, thuhet në njoftim, transmeton Klankosova.tv.