Alketa Vejsiu sht nj nga personazhet m me influenc t ekranit shqiptar. Ajo sht shembull pr t gjitha moshat, nga vajzat e reja deri te nnat me fmij.

Si pasoj, moderatorja jep her pas here kshilla n rrjetet sociale. S fundmi, ajo ka zgjedhur t bj nj mini-intervist n Instastory dhe padyshim pyetjet kan qen t shumta.

Nj nga ndjeksit e ka pyetur nse do t kishte dshir pr nj fmij t tret dhe prgjigja ka qen pozitive.

Po dy binjak m shkojn m shum tani. Nuk mungon as eksperienca pr ti rritur n mnyr praktike dhe sportive, ka shkruar Alketa duke i befasuar t gjith.

Kujtojm q ajo ka dy fmij, vajzn Nicol q studion n Londr dhe djali Lionel q jeton me prindrit n Tiran.