Kngtari kosovar, Robert Berisha njihet pr deklaratat dhe rrfimet e tij pa komplekse n do paraqitje t tij.S fundmi i ftuar n Pardon My French, n Top Albania Radio, Roberti zbuloi shum gjra nga jeta e tij private.

Roberti tregoi se ishte n lidhje, e madje ajo e kishte shoqruar at edhe n studiot e TAR. Vajza n fjal quhet Laureta.

Pasi zbuloi emrin, nuk sht e vshtir t identifikohet edhe identiteti I vajzs n rrjetet sociale. Laureta sht mjaft e ndjekur, me m shum se 33 mij folloers n Instagram ku mes tyre edhe shum VIP-a.

Edhe n storyn e fundit t saj, ka ln t nnkuptohet q ndodhet me Robertin.

Pas nj kohe t gjat nga divorci i tij me kngtaren e mirnjohur, Nora Istrefi, me t ciln ka dhe nj vajz t quajtur Renee, tani Berisha ka nisur nj romanc t re.

Pas nj pauze shum t gjat, 4 vite ku i kam kushtuar shum koh gocs, Renee-s dhe me angazhimet e mia, po robi plaket kur do vet.

Tani jam shum i lumtur, zbuloi kngtari i njohur.I pyetur nse ka plane pr dasm, Roberti u shpreh jo, nuk do t ket.

sht nj harxhim q nuk ia vlen. Me ato lek i kisha br dy muaj pushime. Nse ajo (partnerja) m beson q me ato lek do kaloj m bukur se n dasm, prfundoi Berisha.