Para nj muaji, Eni Koi u b nn pr her t par. Por jo vetm ajo.

Edhe Greta pr her t par mori titullin teze. Si duket ajo mezi e ka pritur kt moment, sa tani ka kaluar n plan t dyt edhe morn e saj, Enin.

N nj bised me ndjksit n Instagram, nj fans/e e pyet kngtaren nse t qenurit teze sht ndjesia m me mir?

Teksa prgjigjej ajo tregoi edhe shrrin q kishte br me motrn e saj, pr faktin q nuk i kushton m vmendje.

Po t qenurit teze sht ndjesia m e bukur n bot. Madje, jo m larg se dje, kur po komunikoja me Enin, i thash:

Motra m drgo foto ose video Adean. Edhe ajo m tha:Ti nuk pyet m pr mua. As si je, a t ka marr malli. Gjith fokusi dhe gjith dashuria sht te Adea, u shpreh Greta Koi.

Ditn q Eni solli n jet vajzn e saj, Greta ndu nj video teksa e mbante n krah, ku si prshkrim shkruante:

Sot u bra teze e nj ngjlli t vogl. Nuk e kisha besuar kurr q do ndjeja kaq shum emocione.

Zemra m doli nga vendi nga lumturia. E dua Adean aq shum sa nuk gjej dot fjal ta shpreh dashurin q kam pr tFaleminderit Zotit dhe faleminderit Eni Koi dhe Genc Prelvukaj q ma mbusht shpirtin plot.-tha ajo.