Beatrix është shprehur e shqetësuar me faktin se Donaldi e la në nominim Dj Dagz, njërin nga miqt e saj më të mirë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Madje këngëtarja në një moment tha që nëse ai del nga sht♪7pia, bashkë me të do të kërkojë të largohet edhe ajo.

Edhe mbrëmë, kur të gjithë po festonin, Beatrix po qante për Dj Dagz, pasi ka frikë se mos është ai i eleminuari i radhës.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Donaldit, i cili ka thënë se si Trixa mund të thotë kështu kur mua më ka këtu brenda dhe këtë shqetësim të tij ai ia ka shprehur Egzonës, banores më të re nga Kosova.

Ai madje i ka thënë kësaj të fundit se Beatrixa po e penalizon atë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.