Miku i ngusht i Kiara Titos, Niko Komani ka treguar se nuk e sheh moderatoren si finalisten e Big Brother VIP.

Teksa ishte i ftuar n Wake up, stilisti u shpreh se nuk mendon se mikesha e tij mund arrij deri n finale mirpo dshiron q ajo t jet t paktn n gjysm finale.

T t gnjej t t them se nuk e shikoj n finale. Minimuni do doja ta shihja deri n gjysm finale nse nuk ecn n finale. Deri n gjysm finale mendoj se duhet t jet patjetr, pastaj finalja sht sesa do luaj n lojn n vijim,- u shpreh ai.

Ai komentoi edhe avantazhin e Kiars n loj, t ciln e mendon se pr t sht nj ndihmes. Sipas tij, tashm moderatora sht nj hap para banorve, pasi sht n dijeni t asaj q po ndodh jasht me t.

N fillim e gjeta si disavantazh, kur mbaroi i gjith prime mendova se ishte avantazh, se ajo nuk ka m se far t msoj nga jasht. Nuk ka m pikpyetje, ku kam gabuar. Pra, i pa t gjitha. Pati nj mikro shok, se ishin zgjedhur vetm artikujt m bombastik, m pikant dhe m t klikuar por mendoj se sht e pastr fare. sht n avantazh. I ka br mir, e ka shkundur dhe e ka par mir se far po ndodh jasht. Nuk i jan dashur shifra, apo se far tha Niko, ajo mori rezymen– tregoi ai.