Dihet se Bora Zemani dhe Luana Vjollca kane patur nje miqesi te ngushte kohe me pare, mirepo duket se cdo gje ndryshoi qe pas daljes se Donaldit nga Big Brother VIP.

Luana ishte nje nder personazhet qe e mbeshteti publikisht Boren pas tradhetise se Donaldit, por tashme duket se ajo ka kaluar nga ana e Beatrix Ramosaj.

Nga ana tjeter nuk kane munguar thumbat mes Luanes dhe Donaldit me Boren, ndersa gjate puntates se fundit ne Zemer Luana moderatorja beri nje deklarate te papritur ku publikisht tha se nuk ka asnje vajze qe ajo e konsideron shoqe, e ketu duket se nuk perjashtohet me as Bora Zemani.

Po une pse nuk jam te festa e gocave. As shoqe nuk kam ne jeten reale, as ketu nuk me keni vene, tha Luana Vjollca teksa vajzat e ftuara zhvillonin nje sfide per tiparet e partnereve te tyre.

Marredhenia mes dy moderatoreve u kthye ne vemendje edhe pak dite me pare, kur Donaldi thumboi publikisht Luanen ne lidhje me deklaratat e saj publike per klikimet e emisionit te saj.

Kjo e fundit u pergjigj duke thene Qente le te lehin, karvani ecen perpara.

Ne mes te diskutimit u fut edhe Beatrix Ramosaj e cila i kerkoi Luanes ti mesoje ata se si behet nje emision i tille.