Dy ditt e fundit, Luizi nuk sht ndjer mir brenda shtpis s Big Brother.

Kiara, jo vetm q nuk u kujdes pr t, por sht shfaqur duke qeshur n momentet kur Luizi ishte me dhimbje koke.

Mes ktyre t dyve ka pasur dhe nj diskutim n oborr dhe Luizi ia ka thn n sy moderatores q duket shmtuar me veprimet q bn.

Por Kiara nuk mjaftohet me kaq dhe i krkon mos llastohet.

Debati:

Luizi: Duke shpikur gjra q sjan.

Kiara: far po shpik mo Luiz?

Luizi: E ke rrit ti Olltn e m ke nxjerr mua keq.

E kupton? Jan fjalt e tua. Iluzionet e tua.

Kiara: Po pra. Shum mir, qofshin iluzione.

Luizi: Po jo shum mir.

Kiara: Ishalla po sjan iluzione.

Luizi: Je duke m br mua me faj.

Kiara: Po sepse e meriton t t bj me faj kur e meriton.

Luizi: E ke gabim.

Kiara: Mos u llasto kaq shum.

Luizi: E di sa shmtuar dukesh kshtu me kt qndrim, me kt lloj t folure A more vesh, kaq po t them.

Kiara: Shum bukur, le t dukem shmtuar. A lirohem vet un? Un gojn mbyllur deri n prill kur t mbaroj kjo nuk e mbaj dot m vjen keq. T flas kur do ti e t hesht kur do ti, nuk do ndodh.