Big Love sht rubrika m e re n Big Brother VIP ku banort kan marr mesazhet e fansave t tyre.

Edhe sot ata jan ulur n living dhe kan lexuar t gjitha mesazhet e shfaqura n ekranin e shtpis, por m i surprizuari sot ka qen Luizi. Ai ka marr nj mesazh nga nna e tij.

Prshndetje apaulat e nans. Jeni shum t mir. Zoti ju rujt t tanve dhe Zoti sht i madh q bani bashk Luizin dhe Oltn n nj bluze. M keni knaq nna e Luizit nga Ne York, shkruhet n mesazh q ka emocionuar Luizin dhe banort e tjer.

VIDEO:

@bigbrotheralbania2vip2 #luizellibbva2 #2it4fun #kiaratito #luizejlli #bigbrother #bigbrothervipalbania #foryoupage #foryou #albania #shqip #fyp #fyp – Bigbrother Albania vip