Ish-banori i “Big Brother Vip”, Amos Zaharia, dha nj prgjigje nj her e mir edhe debatit lidhur me deklaratn e tij pr moderatoren Kiara Tito.

Vetm at batutn q kam thn pr Kiarn do ta trhiqja mbrapsht sepse e kam thn n nerva e sipr, por nuk dua t justifikoj veten time sepse sht e vrtet q ne n nerva e sipr mund t themi shum gjra.

Por kur je n televizion n nj far mnyre duhet ta ruajm pak etikn dhe t japim nj shembull m t mir. N at moment e di q kam br gabim, por me t vrtet ka qen moment nervash dhe kam krkuar falje dhe ndjes edhe familjarve t saj, kam komunikuar edhe vet me ta n rrjete sociale.

Njerz jemi, gabime do t bjm, por t jemi edhe pak m tolerant me njri-tjetrin. Nj gj sht t bsh nj gabim dhe me vrtet ta kuptosh gabimin dhe komplet gj tjetr sht t bsh nj gabim, t krkosh falje e t bsh po t njejtin gabim, tha ai.