Gjat nj bisede me banort mbrm Olta u shpreh se nse del nga shtpia ka vendosur t mos kthehet edhe nse ka biletn vajtje-ardhje. Ajo tha se nuk do e marr parasysh biletn, madje do ja fal Luizit.

Edhe mngjesin e sotm Olta u shpreh se nuk po e shtyn dot m pasi kan kaluar 25 dit dhe jan n kt gjendje.

25 dit dhe n kt gjendje. Pupupu! Mua q tani m duket sikur kam 3 muaj. Un nuk e shtyj dot m shum, nuk e shtyj dot, – tha Olta.