Raporti q Olta ka pasur me Qetsorin dhe Nitn, duket se sht prishur, Olta sht shprehur se do arrij majn, ndrkoh q ata merren me t.

Por Qetsori i ka thn se majat e saj jan t ulta.

Qetsori:Majat e tua jan t ulta, jan posht shum.

Olta:Do dalim n nominim dhe bashk, aty do i shikojm majat.

Qetsori:E provove ti t m fusje aty te tualeti, pr nominim.

Olta:a t bjm, kshtu i mendojm gjrat, jemi t prgatitur.

Qetsori:Kush i bn gropn shokut, bie vet brenda.

Olta:Te gropa ime kam hyr me qejf un, po ju q hyni n gropat q ju hapin t tjert.

Nita:Nuk ke si e mbron veten ndryshe, t dhemb e vrteta.