Do fitoj BBV 2 dhe 3, Luizi kapet keq me Qetsorin

Ish-fituesi i Big Brother 2, Qetsori sht zotuar t thyej rekord duke e fituar edicionin e dyt t Big Brother…

mimi i madh ka rn n 48 mij euro, Vllai i Madh ka nj lajm pr banort

Pak para se t prfundonte spektakli i s shtuns s Big Brother VIP2, Arbana Osmani u tha banorve q do…

Luizi i ankohet Kiars, moderatorja i kthehet e revoltuar: Ti at pun ke do 2 dit

Ditn e djeshme Luizi ka qen i smur teksa ajo q sht vn re ka qen mungesa e interesimit t…

Zbardhet vendimi i fundit i Qeveris pr lumin Vjosa

Lumi Vjosa sht shpallur Park Kombtar. VKM sht marr ditn e sotme nga Kshilli i Ministrave ndrsa Mirela Kumbaro tha…

Ministrja Kushi: Nxnsit 5 vje mund t regjistrohen n klas t par, por me kt kusht

Sot ministrat kan zhvilluar mbledhje dhe n nj konferenc pr media, ata kan br publike vendimet e marra. Ministrja e…

Luizi smur, Kiara qesh, shprthen rrjeti: Turp

Fansat e Luizit jan indinjuar shum nga sjellja e ftoht e Kiars, pasi kjo e fundit nuk po tregon kujdes…

Trbohet rrjeti, Olta Gixhari ofendon rnd Emirionn

Edhe pse ofendimet n shtpin e Big Brother Albania, jan t ndaluara kategorisht ku pikrisht si shkak I ksaj produksioni…

Pse Alibeaj nuk nxori 61 kandidatt? Vreto zbardh t pathnat e Kolegjit t Kryetarve

Bujar Vreto kandidat i PD pr Bashkin e Librazhdit ishte i ftuar kt t hn n Euronews Albania, ku ka…

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do marrim pjes si koalicion, nesr ka zhvillime t reja

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur pr mediat pas takimit n selin blu me kreun e Partis s Liris, Ilir Meta….