Kalimi me sukses i sfids me dyshek bri q banort t fitonin nj Popcorn night dhe t shikonin natn e par t hyrjes n Big Brother VIP 2.

Mbrmjen e djeshme, ato ndoqn natn e par t spektaklit t “BB VIP”.

Disa prej banorve q jan brenda aty q n fillim, m 24 dhjetor t vitit 2022, kan par se si kan ndryshuar gjat qndrimit aty.

I fundit q ka hyr n shtpi ishte Luiz Ejlli, i cili ka psuar paksa ndryshime q nga ajo dit e deri m sot.

Kt e kan vn re edhe banort, t cilt nuk qndruan dot pa e komentuar.

Madje Olta tha se Luizi ka qn shum i shmtuar.

Komentet e banorve:

Olta: “Po qenke shndosh shum o Luiz ktu”.

Dea:Edhe ka br mir”.

Kiara:sht tjetr njeri ktu”.

Olta:Sa je shndoshur mo burr”.

Kiara:Sa pozitiv njher aty”.

Olta:O Luiz, po sikur je zbukuruar ktu o njeri. sht zbukuruar shum, ka qen skandal, pupupu sa i shmtuar ke qen”.

Luizi:Ka qen pjes e lojs”.

Olta: “Po si ecn kaq keq”.