Olta Gixhari dhe banori m i ri i shtpis m t famshme n Shqipri, Xhonatani kan biseduar sbashku pas spektaklit t madh, teksa nuk kan munguar as kodet mes tyre.

Ndrkoh q Olta shprehet se nuk sht duke luajtur, Xhonatan me nj shikim deprtues i thot q kjo sht gj e mir. Ndr t tjera, ai si nj banor i ri, i cili ka par gjith zhvillimet nga jasht e udhzon q t prpiqet n drejtimet e duhuara.

Pr far ta ket patur fjaln vall Xhonatani?

Olta: Paskam nj talent qe nuk ia dija vetes, dukem duke luajtur pa luajtur.

Xhonatan: Shum mir, aq m mir q nuk je duke luajtur. Nse situate sht till dhe ti nuk ke filluar t luash.

Olta: Po shikoj q nuk kam nevoj t prpiqem shum.

Xhonatan: Prpiqu n drejtimet e duhura!