Duke biseduar me Kristi Dragot dhe Armaldo Kllogjerin, Olta Gixhari foli edhe nj her pr grupimet n shtpi. Aktorja e njohur e pyeti Kristin se cilit grup i prket, sepse sipas saj, ai po luan dhe me t dhe me Luizin.

M pas Olta i tha maestros se Kristi sht i menur, pasi e godet at bashk me Luizin dhe nuk prballet i vetm.

Sipas aktores s njohur, Kristi nuk e nominon Luizin, pasi ai shkon keq me t dhe n kt mnyr ai nuk ka pse lodhet me Oltn, kur me t fare mir mund t merret Luizi.