Prball Luizit dhe Kristit, ishte Armaldo ai q la shtpin e BBV, teksa aty brenda duket sikur tani ka pllakosur heshtja dhe lott.

Q pas daljes s Amosit, Olta sht mrzitur m shum nga t gjith banort dhe u prlot.

Ajo u shpreh se nuk e priste fare kt vendim, ndrsa disa prej banorve t tjer mendonin t njjtn gj, mes tyre edhe Kiara.

Olta: Nuk e prisja daljen e Maestros, isha e sigurt q do qndronte. M prek m shum akoma q Luizi pas gjith fushats q bri pr ta nxjerr jasht sht kaq i qet dhe i lumtur”.

Luiz:Pr ty e bra Olta. Tani nuk ke as m ke flet dhe as me k rri. sht loja ime, e bj si t dua. Kjo loj portokall sht, mundsia mbase t vjen dhe ty n dor.