Mbrmja e djeshme, e programit Big Brother Vip, ka qen e mbushur me emocione dhe debate t forta, ku t nominuarit ishin Luizi, Kristi dhe Armaldo.

I eliminuari ishte Armaldo, duke ln kshtu prfundimisht shtpin m t famshme n Shqipri.

Mirpo, aktorja Olta Gixhari, u b keq nga largimi i tij dhe fajsoi Luizin, pasi ishte ai shkaktari i nominime mit t tij.

Pas spektaklit, gjat nj bisede me Qetsorin, Olta ka thn se do t hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerr nga shtpia Kiarn.

Ai m nxori Armaldon, un do t’i nxjerr Kiarn. Do prpiqem shum”, tha ajo.