Sali Berisha dhe Ilir Meta po prdorin gjith arsenalin e tyre mediatiko-politik, pr t prfituar nga ngjarja e rnd e Himars, pr t prfituar politikisht.

Ata po prpiqen t frymzojn revolta, duke br edhe thirrje pr pjesmarrje n protest, pr t rrzuar Edi Ramn.

Nj prej shrbtorve t familjes Meta-Kryemadhi, Olit Curri, shkruan se nse Rama nuk jep dorheqjen, do ta marrin zvarr.

ui, Kumbaro & Nano urgjent doreheqje pa konference shtypi, se ndryshe mesa lexoj nga reaginet, populli pushimet do i beje te kryeministria duke terheq Ramen zvarre…, shkruan i ushtuquajturi bloger, Olti Curri, pr t cilin thuhet se bn pjes n borderon e pagave t familjes Meta-Kryemadhi.

Si shum gazetar t tjer n fakt!