Oriola Marashi, ka theksuar figurën e saj trupore në bikini duke iu dhënë vëmendje të pasmeve, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka ndarë imazhet e saj e cila mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Modelja, shihet duke u ngjitur në një kodër ndërsa ka pozuar nga prapa për kamerën.

Ndryshe, ajo së fundmi ka qenë aktive me fotosesione të ndryshme./Lajmi.net/