Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka vendosur ta ngacmoj edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Së fundi modelja ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet mjaft joshëse. Ajo mund të shihet e veshur me veshjen ngjyrë gri ku po i tregonte format e saja bombastike.

Oriola është mjaft aktive dhe e përndjekur në llogarinë e saj në Instagram ku mledh më shumë se 500 mijë ndjekës./Lajmi.net/