Dhe, Loredana Zefi sot do e lansojë këngën e radhës e cila do jetë bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

“Nëse don”, mban titullin bashkëpunimi me partnerin e saj Mozzik në të cilin thuhet se reperja do të bëjë rap në shqip për herë të parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Tutje, ajo sapo ka postuar foto nga Frankfurti i Gjermanisë derisa shihet e rregulluar me makijazh dhe e veshur me stil elegant.

Loredana, ka shkrepur fotografitë në pasqyrë dhe në përshkrimin e tyre ka shkruar titullin e këngës që do lansohet sot./Lajmi.net/