Ishte vetë Genta e cila zbuloi këto detaje në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhe të reja derisa ka shkruar se diçka e re po vjen.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të zezë, Genta në këto foto i ka dhënë vëmendja portretit të saj.

Theksojmë se edhe në këtë videoklip, ajo ia ka besuar punën grimerës Sellma dhe Kacit.

Ndryshe, Genta Ismajli nuk zbuloi se kur do e publikojë këtë projekt muzikor vetëm se ka shkruar se shumë shpejt do të mund ta dëgjojmë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)