Banori i shtpis s Big Brother Vip Albania, Armaldo i njohur si Maestro duket se njihet me Luizin tash e shum vite, dhe kjo e dshmon nj video q po shprndahet n rrjete sociale.

Luizi para 17 viteve ka fituar kompeticionin duke u przgjedhur q me kngn e tij ta prfaqsoj Shqiprin n Eurovision, por n ato ambiente ndodhej edhe Maestro.

N kt video shihet Luizi ulur me organizatort dhe bashkpuntort n kt eveniment ndrsa n fund shihet Maestro ai q e ka realizuar videon ku te dy duken mjaft ndryshe ne pamje.

Ndryshe, edhe brenda shtpis s Big Brother Vip Albania ata mbshtesin njri tjetrin sidomos Maestro q mbshtet Luizin n marrdhnien e tij me Kiaren megjithse shumica e banorve jan kundr duke thn se po bjn spektakel.

VIDEO:

@klodianqafoku0 What a member! 17 years before! #eurovisionsongcontest @luizejllifunclub @luizejlliofficial @luizejllibbvip #drflori #armaldokllogjeri #aurelthellimi @aurelthellimi @fabianbasha_ original sound – Klodian Qafoku